1C4Z5AA
HP Monitor Z24n G3 24" FHD, 1920x1200 LED 60Hz, 5ms, DP / HDMI
20 Producten op voorraad
Resolutie: 1920x1200 Pixels
Schermdiagonaal: 24 inch
Aansluiting: DP, HDMI
Respnstijd: 5ms
LCD-paneel: TN
Vesa 100mm
Garantie: 24 maanden
Vraag een vrijblijvend offerte aan!
Maas Computers
Tel: +31850203750
[email protected]
[email protected]
20 Producten op voorraad
1C4Z5AA
Refurbished
Prachtig ontworpen voor elk detail
Het HP Z24n G3 WUXGA-display werd zorgvuldig vervaardigd om elke ontwerpstandaard te overtreffen. Het is de dunste 24 inch prestatiemonitor van HP. Hij bestaat uit authentiek aluminium en biedt een indrukwekkende randloze kijkervaring. Breng uw ideeën tot leven met de geweldige kleurnauwkeurigheid in precieze WUXGA-resolutie.
| Merk : | HP Hewlett-Packard |
| Model : | HP Monitor Z24n G3 |
| Video in : | DisplayPort, HDMI |
| Printresolutie : | 1920x1200 (WUXGA) |
| Hoogte : | 521,4mm |
| Breedte : | 531,7mm |
| Diepte : | 38,5mm |
| Gewicht : | 4,9kg |
| Garantie : | 24 maanden |
| EAN : | 0195122260590 |
